Prezident İlham Əliyev: Azərbaycan Ordusu Zəngilan rayonunun 13 kəndini və Ağbənd qəsəbəsini işğaldan azad edib
Müzəffər Azərbaycan Ordusu Zəngilan rayonunun Kolluqışlaq, Malatkeşin, Kənd Zəngilan, Genlik, Vəliqulubəyli, Qaradərə, Çöpədərə, Tatar, Tiri, Əmirxanlı, Qarqulu, Bartaz, Dəlləkli kəndlərini və Ağbənd qəsəbəsini işğaldan azad etmişdir. Eşq olsun Azərbaycan Ordusuna! Qarabağ Azərbaycandır!

President Ilham Aliyev: Azerbaijani Army liberated 13 villages and Aghband settlement of Zangilan district
22 october 2020
“The victorious Azerbaijani Army has liberated Kollugishlag, Malatkeshin, Kand Zangilan, Genlik, Valigulubayli, Garadara, Chopadara, Tatar, Tiri, Amirkhanli, Gargulu, Bartaz, Dallakli villages and Aghband settlement of Zangilan district from occupation. Long live Azerbaijani Army! Karabakh is Azerbaijan!” President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev made a post on his official Twitter account.